Mentorcafé: de voor-en nadelen van het bediendenstatuut en starten met personeel

Voor architecten

Tickets

Registraties zijn gesloten

De overstap van werken met zelfstandigen naar werken met bedienden

Veel architecten die de overstap maken van zelfstandig werken naar een loondienstverband, worden geconfronteerd met vooroordelen – zowel van hun omgeving als van zichzelf. Deze overgang brengt vaak onzekerheden, aannames en misverstanden met zich mee. Onze workshop helpt je om deze vooroordelen te herkennen, te begrijpen en te doorbreken.

Voor wie is deze workshop bedoeld?

Het is gericht naar elke architect/zaakvoerder/HR-verantwoordelijke die het bediendestatuut wil implementeren binnen de sector.

Wat mag u verwachten?

Tijdens deze workshop leggen we de focus op het verkennen en doorbreken van de veelvoorkomende vooroordelen rondom de overgang van zelfstandig architect naar bediende.

Paulien Gekiere, oprichter van Dear architects, is expert en freelancer met als missie: van fantastische architectenkantoren ook fantastische bedrijven maken! Zij zal samen met Liantis deze workshop begeleiden.     

U leert:

  • Medewerkers te motiveren;
  • Vooroordelen te herkennen bij uzelf;
  • Over de feiten van de loondienst in architectuur. Ontdek de voordelen, uitdagingen en misconcepties rondom een vaste betrekking als architect.
  • ...

Programma

  • ​08u30: onthaal
  • 09u00: uiteenzetting door Liantis en Paulien Gekiere
  • 11u00: korte pauze
  • 11u15: gestructureerd netwerkmoment met actieve uitwisseling
  • 12u00: lunch
  • 13u00: voorzien einde

Ter info

  • Dit mentorcafé is gratis
  • Bij niet verwittigen passen wij een no show fee toe van €65
  • Dit mentorcafé wordt geaccrediteerd

Tickets

Registraties zijn gesloten
Datum & Tijd
dinsdag 28 januari 2025
09:00 13:00 (Europe/Brussels)

Toevoegen aan kalender

Locatie

Alix - Table & Jardin d'Amis

Kortrijksesteenweg 206
9000 Gent
België
--Alix - Table & Jardin d'Amis--

Krijg de routebeschrijving

Organisator

Liberform

+32 2 212 25 36
info@liberform.be
Delen

Zoek uit wat mensen zien en zeggen over dit evenement, en neem deel aan de conversatie.